Serwis używa plików cookies, których zakres wykorzystania określają ustawienia Twojej przeglądarki. Bez zmiany tych ustawień informacje z plików cookies mogą być wykorzystane w celu personalizacji wyświetlanych reklam. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
zamknij
1 rok temu przez Sebastian Wawruch

400 Bad Request

manipulacja
Opublikowano w shareinfo.pl
– My tego nie mówiliśmy, że [plany z „piątki na 100 dni” – red.] zostaną w ciągu stu dni zrealizowane. Część ustaw pewnie uda się uchwalić, część trafi do Sejmu jako projekty rządowe. Proces legislacyjny ma też swoją dynamikę, więc może się nie udać wszystkich tych projektów uchwalić w ciągu pierwszych stu dni, czyli trzech miesięcy – powiedział Dworczyk na antenie Radia Zet. – Nie ma jeszcze decyzji, który z tych projektów, część z nich to ustawy, a część programy, będzie realizowany jako pierwszy – doprecyzował.

Komentarz zgłaszającego

Technika manipulacji językiem w tym przypadku - przytaczanie niepełnych cytatów poprzez usunięcie kluczowych słów oraz parafrazowanie.
Link do wywiadu czas od 11:35 na filmie
https://www.facebook.com/radiozet/videos/go%C5%9B%C4%87-radia-zet-micha%C5%82-dworczyk/1184338508620829/ czas na filmie od 11:35

Źródła:

Pokaż komentarze