Serwis używa plików cookies, których zakres wykorzystania określają ustawienia Twojej przeglądarki. Bez zmiany tych ustawień informacje z plików cookies mogą być wykorzystane w celu personalizacji wyświetlanych reklam. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
zamknij
6 miesiąc temu przez Ewa Kursa

Fakty o Covid-19 Propaganda Research

brak rzetelności
Opublikowano w swprs.org
Ponad 95% wszystkich chorych rozwija tylko łagodne objawy.

Nawet jedna trzecia populacji ma już pewną odporność na Covid-19 z powodu kontaktu z wcześniejszymi koronawirusami (zwykłymi wirusami przeziębienia).

Według specjalistów zajmujących się chorobami płuc, inwazyjna wentylacja (intubacja) pacjentów Covid-19, która jest częściowo wykonywana ze strachu przed rozprzestrzenianiem się wirusa, w rzeczywistości często przynosi efekt przeciwny do zamierzonego i uszkadza płuca.
Wbrew pierwotnym założeniom różne badania wykazały, że nie ma dowodów na to, że wirus rozprzestrzenia się przez aerozole (cząsteczki unoszące się w powietrzu) lub przez powierzchnie (np. na klamkach, telefonach czy u fryzjera).

Komentarz zgłaszającego

Cała ta strona to jedna wielka mistyfikacja niebezpieczna dla zdrowia i życia propagowana na serwisach społecznościowych

Rozpowszechnianie nieprawdziwych, niesprawdzonych informacji, mitów o korona wirusie. Bagatelizacja zagrożenia. Namawianie do zaniechania nieprzestrzegania reguł bezpieczeństwa jak noszenie maseczki. Wmawianie że wirus nie jest groźny.
Pokaż komentarze