Serwis używa plików cookies, których zakres wykorzystania określają ustawienia Twojej przeglądarki. Bez zmiany tych ustawień informacje z plików cookies mogą być wykorzystane w celu personalizacji wyświetlanych reklam. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
zamknij
2 rok temu przez spacemonkey

Fundacja TVN i Kulczyk Holding sprowadzi do Polski 5 TYS. UCHODŹCÓW! „Wybudujemy MECZETY” - uważajcie na SUPEREKSPRESS.PL (100% FAKE NEWS)

nieprawda
Opublikowano w superekspress.pl
Fundacja wybuduje nie obozy, a piękne i nowoczesne budynki mieszkalne! W całym kraju powstanie ich pięć. Będą to zamknięte osiedla z ochroną przed nachalnymi narodowcami, z garażem podziemnym, strefą zieloną i punktami usługowo-handlowymi: niewielkie sklepiki z żywnością objęte zakazem importu wieprzowiny i alkoholu oraz asortymentem np. do majsterkowania – „kultura arabska słynie z zamiłowania do tworzenia różnych ciekawych i użytkowych przedmiotów, które powstają czasem z rzeczy na pozór do wyrzucenia – np. z puszek.”.

Komentarz zgłaszającego

Wyżej został wskazany tylko jeden z wielu nieprawdziwych fragmentów. Serwis prowadzony pod adresem superekspress.pl jest przepełniony fake newsami i w bardzo nieprzyzwoity sposób tworzy zmyślone informacje. Niestety niektóre profile na Facebooku również udostępniają te treści, jak np. malydziennik.pl, i wprowadzają w błąd swoich czytelników. Reagujcie, gdy zauważycie te posty wśród swoich znajomych. Całkowity brak wiarygodności.
Pokaż komentarze