Serwis używa plików cookies, których zakres wykorzystania określają ustawienia Twojej przeglądarki. Bez zmiany tych ustawień informacje z plików cookies mogą być wykorzystane w celu personalizacji wyświetlanych reklam. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
zamknij
1 rok temu przez Obywatel zażenowany poziomem tego "artykułu".

Korwin–Mikke u Elizy Michalik. Skandaliczne zachowanie lidera Konfederacji | naTemat.pl

nieprawda
Opublikowano w natemat.pl
Polityk potwierdził także, że wolałby by pedofil obmacywał jego córkę, niż by córka uczęszczała na zajęcia z edukacji seksualnej.
manipulacja
Nowo wybrany poseł z ramienia Konfederacji zdenerwował się, gdy dziennikarka pokazała mu wyniki badań, które przeczą jego tezie, jakoby kobiety były głupsze od mężczyzn.

Komentarz zgłaszającego

Od około 1:25 filmu ze źródła zaczyna się wątek, który uważam za zmanipulowany. Ze strony posła nie padają słowa, że kobiety są głupsze tylko średnio mniej inteligentne. Celowa zamiana tego zdania znacząco zmienia odbiór wypowiedzi na bardziej negatywny . Ponadto dziennikarka nie pokazała badań, które precyzyjnie odnosiłyby się do przedstawionej przez gościa tezy i tym samym nie mogły jej zaprzeczyć.
Od około 7:24 zaczyna się uzasadnienie fragmentu, który jest nieprawdziwy. Poseł nigdzie nie dał powodów by można uznać, że potwierdza zarzucone mu sformułowanie o pedofilu.

Źródła:

Pokaż komentarze