Serwis używa plików cookies, których zakres wykorzystania określają ustawienia Twojej przeglądarki. Bez zmiany tych ustawień informacje z plików cookies mogą być wykorzystane w celu personalizacji wyświetlanych reklam. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
zamknij
8 miesiąc temu przez Michał Olszewski

TVP Info - najnowsze informacje z kraju i ze świata, wideo, transmisje on-line i relacje na żywo.

brak rzetelności
Opublikowano w www.tvp.info
Fragment od 12:30.

Wiadomości pokazały jedynie posłów opozycji, którzy robili sobie zdjęcia w maseczkach i nieprawidłowo korzystali ze środków ochrony a nie pokazali również jak z partii rządzącej, przykładowo poseł Cymański założył sobie maseczkę na czoło i się z tego śmiał. Odbiorca mógł pomyśleć, że opozycja robi sobie żarty z epidemii gdy PiS odpowiedzialnie podchodzi do sprawy.
Wiele fragmentów

Podczas tego wydanie wielokrotnie podkreślano, że posłowie opozycji są nieodpowiedzialni i narażają innych inicjując posiedzenie sejmu, lecz było to obowiązkiem wynikającym z regulaminu, czego nie powiedziano i tutaj również odbiorca mógł pomyśleć, że posłowie faktycznie nieodpowiedzialnie się zachowali. Proszę o sprostowanie tych fragmentów.

Komentarz zgłaszającego

W sieci krąży wiele zdjęć, lecz Wiadomości pokazały tylko stronę opozycji podkreślając, że robią sobie żarty z epidemii, a bycie nieodpowiedzialnym pokazują media wskazując na posłów opozycji, którzy chcieli zgodnie z prawem ustalić nowy regulamin.

Źródła:

Pokaż komentarze