Serwis używa plików cookies, których zakres wykorzystania określają ustawienia Twojej przeglądarki. Bez zmiany tych ustawień informacje z plików cookies mogą być wykorzystane w celu personalizacji wyświetlanych reklam. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
zamknij
6 miesiąc temu przez Amelia

W warszawskim ratuszu siedzi leń | TVP Info - tvp.info

brak rzetelności
Opublikowano w www.tvp.info
Ach, ci wiecznie zadający niewygodne pytania dziennikarze. Nie dają żyć politykowi. A najgorsze, jak trafi się nadmiernie drążący temat prowadzący z teoretycznie bliskiej ideologicznie stacji. Prawdziwy cios w plecy. Z tego typu problemami musiał się w ostatnim tygodniu zmierzyć Rafał Trzaskowski

Komentarz zgłaszającego

W tekście nie oddzielono opinii od faktów. Uznano jakieś porażki w życiu zawodowym Prezydenta Warszawy, za oznaki lenistwa. Lid tej informacji brzmi: W warszawskim ratuszu siedzi leń. Jest to skrajna opinia o jednej osoby, która dodatkowo krzywdzi jego opinię. Według KRRiT media publiczne muszą: sprzyjać swobodnemu kształtowaniu się poglądów obywateli oraz formowaniu się opinii publicznej oraz sprzyjać integracji społecznej, w tym przeciwdziałać wykluczeniu społecznemu. Również kierowanie się nienawiścią w tworzenia artykułów odbiega od roli mediów narodowych.

Źródła:

Pokaż komentarze