Serwis używa plików cookies, których zakres wykorzystania określają ustawienia Twojej przeglądarki. Bez zmiany tych ustawień informacje z plików cookies mogą być wykorzystane w celu personalizacji wyświetlanych reklam. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
zamknij
7 miesiąc temu przez George

Wieści 24 - strona główna · Wieści24.pl

nieprawda
Opublikowano w www.wiesci24.pl
Witam. Zgłoszona przeze mnie strona publikuje tylko i wyłącznie fałszywe, kompletnie nie mające rzeczywistego uzasadnienia fałszywe informacje. Twórcy witryny zapewne zarabiają na rozpowszechnianiu fałszywych informacji poprzez reklamy z google ADsense. Proszę, by zasięgi tej witryny były jak najbardziej obniżone i każdy wpis pojawiający się w mediach społecznościowych otagowany był jako fałszywa informacja

Komentarz zgłaszającego

Tak jak wspomniałem wyżej, każdy artykuł na zgłoszonej przeze mnie stronie jest fałszywą lub zmanipulowaną informacją. Użytkownicy facebooka bardzo często nieświadomie udostępniają tę witrynę na grupach bądź w wiadomościach prywatnych. Jestem administratorem kilku grup na facebooku i regularnie usuwam treści pochodzące z tej witryny.
Jako uzasadniający przykład podam link do jednego z artykułów:
https://www.wiesci24.pl/2020/04/07/pilne-pis-chce-stworzyc-obozy-pracy-pracodawca-bedzie-mogl-wam-zakazac-powrotu-do-domu-nakazac-odpoczynek-na-zapleczu-skrocic-czas-odpoczynku-po-czym-znowu-zagnac-was-do-roboty/
,,PILNE: PiS chce stworzyć obozy pracy? „Pracodawca będzie mógł wam zakazać powrotu do domu, nakazać odpoczynek na zapleczu, skrócić czas odpoczynku, po czym znowu zagnać was do roboty”
Ten wpis jest kompletną nieprawdziwą informacją, która ma za zadanie zasiać panikę w społeczeństwie, a autorzy tej witryny sporo zarabiają na publikacji takich wpisów.
Pokaż komentarze